REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO
 
 
 1. Sklep internetowy www.mebbes.pl (zwany dalej Sklepem) umożliwia nabycie mebli tapicerowanych.

 2. Sklep jest prowadzony przez: MEBBES Sebastian Wach, ul.Piastowska 10,56-500, Syców, REGON  020754893, NIP 9111728583  (zwanym dalej Administratorem), sklep@mebbes.pl 

 3. Transakcje w sklepie może dokonać każda osoba pełnoletnia. Osoby w wieku powyżej 13 lat mogą korzystać ze Sklepu za zgodą opiekunów prawnych. Korzystanie ze sklepu jest możliwe używając powszechnie dostępnego oprogramowania służącego do przeglądania stron internetowych oraz plików w formacie JPG.

 4. Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe złożenie zamówienia na stronach sklepu, wybór formy płatności i sposobu przesłania wybranego produktu bądź produktów. Przed finalizacją transakcji Kupujący ma możliwość potwierdzenia treści zamówienia – ilości i ceny zamawianych produktów. Zawarcie umowy następuje po potwierdzeniu zamówienia.

 5. Wszystkie ceny podawane w sklepie www.mebbes.pl są cenami wyrażonymi w złotych polskich (PLN) i zawierają podatek VAT.

 6. Dokonując Zakupu, Nabywca wyraża zgodę na natychmiastową realizację umowy – dostawę zamówionego produktu niezwłocznie po otrzymaniu płatności.

 7. W każdej paczce z zamówieniem wysyłany jest dokument poświadczający zakup (paragon, lub na życzenie klienta faktura).

 8. Zamawiający może odstąpić od umowy bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni, liczonym od dnia wydania rzeczy. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem na adres podany w pkt. 2 niniejszego regulaminu.

 9. Do zwracanego towaru należy dołączyć dowód zakupu.

 10. Kontakt w sprawie reklamacji, gwarancji i zwrotów:sklep@mebbes.pl, Tel 663 666 692, lub dane pocztowe podane w pkt 2 niniejszego regulaminu.

 11. Zamawiający ma prawo, żądać doprowadzenia reklamowanego produktu (-ów) do stanu zgodnego z umową poprzez nieodpłatną naprawę albo wymianę. Jeżeli Administrator nie będzie w stanie wywiązać się z określonych żądań, klient ma prawo domagać się stosowanego obniżenia ceny albo może odstąpić od umowy.

 12. Podane w trakcie zakupu dane osobowe służą jedynie do obsługi transakcji. Nabywca ma prawo wglądu w dane, ich uaktualniania lub usuwania poprzez kontakt drogą elektroniczną lub inną pisemną z Administratorem.
Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Reset password