Materace

Materace do łóżka dla małych i dużych

Marzysz o tym, aby zwiększyć komfort snu i budzić się wypoczętym? Poznaj nasze materace do łóżka z matą kokosową dla dzieci i dorosłych! Kupisz tu modele o wielu różnych stopniach twardości i rozmiarach. Materace wielowarstwowe i 7-strefowe wyroby renomowanej marki Frankhauer (POLSKI producent materacy) wesprą zdrowie Twojego kręgosłupa i pomogą w łagodzeniu bólu pleców.

Memory foam – nowoczesna pianka wypełniająca materace do łóżka

Specjalna pianka memory foam zwana inaczej pianką leniwą lub pianką visco, dopasuje się do kształtu ciała (termoelastyczna), dając niezrównaną wygodę. Pianka visco została wynaleziona przez specjalistów NASA. Jej zadaniem jest redukowanie napięć i nacisków, poprzez równomierne rozłożenie na jak największą powierzchnię.

Korzystając z odpowiednio dobranego materaca do łóżka, Twój sen stanie się głębszy, dzięki czemu będziesz budzić się bardziej zrelaksowany, co przełoży się na dobry nastrój w ciągu dnia! 

Korzyści zdrowotne materacy do spania

Oprócz nieocenionej wygody wypoczynku, ważne są właściwości zdrowotne materacy do spania. Każdy materac do łóżka jest hipoalergiczny, co z pewnością docenią osoby o wrażliwej skórze, skłonnej do alergii. Takie posłanie przyniesie także ulgę dzieciom i dorosłym z AZS. Jeśli budzisz się, gdy druga osoba przekręca się na łóżku – wybierz dla siebie twardy model, który amortyzuje drgania.

Maty kokosowe ukryte we wnętrzu wyrobów marki Frankhauer usprawniają przepływ powietrza, co zwiększa trwałość modeli z pianką memory foam. Kupując je u nas, otrzymujesz aż 10 lat gwarancji. Podaruj sobie komfort i poczuj, jak zmiana posłania odmieni jakość Twojego snu! 

Poznaj również naszą szeroką ofertę łóżek do sypialni i łóżek dla dzieci.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Reset password