Sofy dla dzieci

Chcesz kupić wysokiej jakości, wygodne łóżko lub niskie sofy dla dzieci? Meble z tej kategorii będą idealne i wpiszą się w gusta nawet najbardziej wymagających maluchów oraz nastolatków. W Mebbes znajdziesz sofy dla dzieci z funkcją spania, np. Kinder czy Agata. Modele sof typu Marysia i Miko zachwycają wysokim wezgłowiem, dzięki czemu każda właścicielka będzie mogła poczuć się, jak prawdziwa królewna.

Każdy wyrób charakteryzuje najwyższa jakość materiałów obiciowych, które oferujemy w rozmaitej kolorystyce. W galerii każdego produktu można znaleźć zdjęcia próbników dostępnych kolorów i rodzajów materiałów. Na życzenie bezpłatnie wysyłamy próbki tkanin obiciowych pod wskazany adres. Dzięki bogatej palecie barw dobierzesz go do stylu, w jakim urządzony jest pokój Twojej pociechy, co ułatwi tworzenie pięknej i spójnej aranżacji.

Oprócz wygodnych mebli, które łatwo rozłożyć i złożyć, proponujemy także klasyczne modele łóżek dla dzieci np. z pojemnikiem na pościel. Produkty wykonane zostały z solidnego drewna, dlatego cechują się zarówno pięknym wyglądem, jak i ponadprzeciętną trwałością. Czeka tu na Ciebie również mini sofa dla dzieci Kinder odpowiednia dla malucha i dorastającego nastolatka. Mini sofa to najczęściej wybierane łóżko dla dzieci, zwłaszcza tych najmłodszych, którym sporadycznie zdarza się jeszcze spadać z łóżka. Wybierając sofę Kinder dziecko jest całkowicie bezpieczne. Ten model sofy nie wymaga również inwestycji w materac.

Do ramy dopasujesz materac, który również zamówisz w naszym sklepie Mebbes. Dostępne materace możesz obejrzeć przechodząc do kategorii materace. Zobacz wszystkie nasze propozycje, wybierz kolor tkaniny obiciowej i zamów już dziś - kup stylowe wyposażenie wnętrz do spania dla Twojego dziecka, które posłuży mu przez lata!

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Reset password