Wersalki

Szukasz funkcjonalnych i eleganckich mebli, które świetnie się sprawdzą w Twoim salonie? Wersalka rozkładana z naszego sklepu internetowego na pewno odpowie na wszelkie Twoje potrzeby! Solidnie wykonana przy użyciu pianki zapewniającej miękkość siedzenia, z możliwością realizowania funkcji spania stanowić będzie element wnętrza, z którego będziesz bardzo zadowolony.

Wersalka rozkładana do salonu – elegancki element wyposażenia wnętrza

Dajemy Ci możliwość wyboru wśród licznych propozycji. Wersalki zróżnicowane są pod względem wymiarów, kolorystyki czy stylu wykonania, by zapewnić dopasowanie do każdej przestrzeni - zaaranżowanej zarówno w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Doskonałym przykładem jest Wersalka ANTEK z regulowanymi zagłówkami, z funkcją spania i dekoracyjnymi poduszkami. Świetnie sprawdzi się w salonie, a także w pokoju młodzieżowym.

Możesz wybierać zgodnie z własnym gustem i poczuciem stylu, dbając o to, by wszystkie elementy wnętrza się ze sobą odpowiednio komponowały i zapewniały przyjemnie spędzany czas w warunkach domowych. 

Wersalka z funkcją spania pozwoli Ci ugościć znajomych lub rodzinę w komfortowych warunkach. Z tego powodu stanowi najlepszy wybór do Twojego salonu, jaki tylko możesz dokonać. 

Napisz do nas jeśli masz pytania lub chcesz otrzymać bezpłatny próbnik tkaniny.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Reset password